עיצוב אתרים - בניית אתרים

אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט מתקדמים
עיצוב ובניית אתרים - תיק עבודות


עיצוב אתרים- עיצוב ואפיון האתר, חלוקה נכונה למבנים, גוון
וצבעים, התאמת גודל האתר, ורזולוציה נוחה

בניית אתרים- קידוד של האתר, הלבשת ותכנות מערכת תוכן
גלישת טקסט נכונה, התאמה לדפדפנים מובילים ברשת

קידום אתרים- הכנסת האתר למנועי חיפוש, החלפת קישורים
אופטימזציה באתר, שיווק ופרסום באינטרנט

אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

   עיצוב ובניית אתרים


אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

     אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

כאשר ניגשים לבנות אתר, כדי מאד לתכנן את האתר מול הלקוח או מול החברה העוסקת בעיצוב או בניית אתרים , יש המון מאפיינים, ונסקור את החשובות שבניהם כאן:

שם ודומיין – כדי מאד שיהיה שם קליט ונחמד לאתר, וכמובן שקשור לנושא שהאתר מתייחס בו, כדי מאד לרכוש את הדומיין בסיומת ישראלית (co.il ואחרים, במידה והאתר של בשפה העברית ומתייחס לקהל דובר עברית), מכוון שזה פופולארי יותר בקרב השוק שקיים היום ברשת.

צבעים – יש לחשוב ביסודיות על איזה צבעים אנחנו הולכים לעבוד, וכמובן צבעים שיתאימו לנושא, אם בחרנו לדוגמה לפתוח אתר בנושא של חברת תעופה כלשהי, נשתמש ברוב גווני הכחול והלבן למינהם.

מבנה האתר וגלישת טקסט – הנושא החשוב והקריטי ביותר הוא לתכנן את מבנה האתר, כדי מאד להסתכל קצת ברשת לפני התחלת העבודה, כדי לא ליצור מצב של בנייה מרושלת ולא נוחה לעין. מה גם, שכדי להבליט את הבלוקים/מבנים החשובים באתר, כדי למשוך תשומת עין של הגולש למקומות החשובים באתר, לכן שימו לב לפרופורציה באתר - מבנים שהם מודגשים, ואחרים לא. כדי מאד שלא להעמיס בהרבה טקסט דחוס, ובצבעים עזים, הגולש לא ייהנה לקרוא את הטקסט, ויציאתו מן האתר תהייה קרובה יותר, מה שיגרום לכניסות בודדות לאתרכם.

משקל האתר – כדי מאד להקפיד על משקל התמונות והקבצים של האתר, במידה ולאתר ייקח זמן שיותר מ10 שניות לעלות, רוב הסיכויים שהגולש יסגור את האתר עוד לפני שהוא עלה, לכן כדי מאד לשמור תמונות בסיומות נכונות ולא כבדות (jpg, gif ועוד). במידה ואתם משתמשים באתר בטכנולוגיית פלאש, לשים לב שהפלאש לא יהיה כבד מידי, וגם אם כן, רצוי היום מאד לבצע loading / טעינת אתר בכניסה הראשונית של הגולש, ולשלב בטעינה אפקטים ומעברונים שיגרמו לגולש אכן לחכות עד סוף הטעינה.מאמרים נוספים

פרסום ושיווק באינטרנט -
כיום יש המון דרכים לפרסם ולשווק את האתר שלך באינטרנט, פרסום ושיווק זה עוזר לך להגיע להרבה יותר גולשים, ולגולשים נכונים, מה שמכניס הרבה כניסות יחודיות ביום לאתר שלך, עוזר לך להגדיל את ההכנסות ... (קרא עוד)

גוון וצבעים -
אחד הנושאים החשובים בבניית אתר הוא נושא הגוון והצבעים, במידה ואנחנו רוצים לבנות אתר אינטרנט מסוגנן, כדי מאד להשתמש בצבעים שמושכים את עין הגולש, ולא צבעים דהויים וחסרי צבע... (קרא עוד)עיצוב אתרים - בניית אתרים   
עיצוב אתרים - תיק עבודות   
עיצוב אתרים   
בניית אתרים   
פרסום בגוגל   
קידום אתרים   
עיצוב גרפי   
אירוח ואחסון אתרים   
עיצוב אתרים - יצירת קשר   


אנחנו עוסקים בתחום בניית אתרים ובעיצוב אתרים
מזה זמן רב, לנו ניסיון רב בתחום, ומספר
לקוחות גדול הפרוש ברשת, פיתחנו והעלנו
במקצועיות מספר רב של אתרים,
ורכשנו לעצמו מספר רב של לקוחות מרוצים.


בחירת דומיין לאתר

בניית אתרים בהתאמה לקהל היעד

קידום אתרים, מה לא לעשות

פרסום ושיווק באינטרנט

אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

התאמת האתר לדפדפנים המובילים

?רזולוציה, מה זה בכלל

גוון וצבעים

דרושים         
עיצוב אתרים  /  בניית אתרים  /  תיק עבודות  /  בניית אתרים  /  עיצוב אתרים  /  קידום אתרים  /  עיצוב גרפי  /  אירוח ואחסון אתרים  /  שותפים עסקיים  /  יצירת קשר

Copyright © ColorEye - All rights reserved / עיצוב אתרים - בניית אתרים | Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional