עיצוב אתרים - בניית אתרים

בניית אתר הכרויות

בניית אתר הכרויות - כללים בסיסיים
עיצוב ובניית אתרים - תיק עבודות


עיצוב אתרים- עיצוב ואפיון האתר, חלוקה נכונה למבנים, גוון
וצבעים, התאמת גודל האתר, ורזולוציה נוחה

בניית אתרים- קידוד של האתר, הלבשת ותכנות מערכת תוכן
גלישת טקסט נכונה, התאמה לדפדפנים מובילים ברשת

קידום אתרים- הכנסת האתר למנועי חיפוש, החלפת קישורים
אופטימזציה באתר, שיווק ופרסום באינטרנט

בניית אתר הכרויות כללים בסיסיים

   עיצוב ובניית אתרים


בניית אתר הכרויות - כללים בסיסיים

     קידום אתרים

בניית אתר הכרויות
בימינו, אתרי הכרויות הם אחת הפלטפורמות האהובות והפופולריות ביותר למציאת בן או בת זוג. אם בעבר היה נהוג להכיר דרך חברים, בישיבה בפאב, במסיבה או בשידוך, הרי שכניסת האינטרנט לחיינו והופעתם של אתרי ההכרויות השונים הפכה את זירת ההכרויות על פיה, והכרויות הפכו למשהו קל ונגיש יותר מבעבר.

לאתרי הכרויות יש יתרונות רבים: הם זמינים 24 שעות ביממה, פשוטים לתפעול, מציעים מאגר גדול של בני זוג פוטנציאליים ומאפשרים לגולשים לבצע חיפוש מדוייק על פי העדפות שונות, מה שמגביר את סיכויי ההתאמה וההצלחה. תחום אתרי ההכרויות התפתח כל כך בשנים האחרונות, עד שלצד אתרי המיינסטרים הגדולים קמו גם אתרי הכרויות נישתיים יותר, המיועדים לקהל מפולח יותר, כמו למשל- אתרי הכרויות לדתיים, לפרק ב', לצמחוניים ועוד.

בניית אתר הכרויות הוא תחום ייחודי ומורכב בעולם בניית האתרים. בניית אתר הכרויות דורשת ידע וניסיון בפיתוח והטמעה של כמה מערכות מורכבות הן מהצד התפעולי והן מצד משתמשי הקצה. כיום ישנן חברות בניית אתרים אשר תחום התמחותן הוא בניית אתרי הכרויות.

בניית אתר הכרויות - כללים בסיסיים
כאמור, בניית אתר הכרויות הוא תהליך מורכב המצריך ידע והתמקצעות בתחום שכן אתר הכרויות לא דומה לאתר רגיל, הן מבחינת הדרישות והן מבחינת מגוון השימושים והביצועים. כדי לבנות אתר הכרויות מוצלח ומתפקד יש צורך בתכנון ובניה של כמה פלטפורמות מורכבות המסוגלות לתפקד היטב בו זמנית זו לצד זו. באופן בסיסי, נדרשות שלוש מערכות מרכזיות המהוות את לב פעילותו של האתר:

מערכת רישום - אתר הכרויות טוב מושתת על מאגר חברים גדול המאפשר למשתמשים לחפש בו בני זוג פוטנציאליים. ככל שיהיו יותר חברים רשומים כך האתר יכול להציע לגולשיו טווח אפשרויות רחב יותר, המגדיל את סיכויי ההצלחה והופך לאטרקטיבי יותר עבור קהל היעד. לשם כך יש לבנות מערכת לרישום משתמשים חדשים. על המערכת להיות נוחה, יציבה וברורה, ועליה לכלול את כל פרטי האינפורמציה שהאתר מבקש לקבל מלקוחותיו, בהם: גיל, אזור מגורים, מראה חיצוני, עיסוק וכד'. חשוב להשקיע בתכנון מערכת זו כיוון שתהליך רישום לא נוח או ארוך מדי יגרום לנרשמים להתייאש ולעזוב באמצע.

מערכת חיפוש - בניית אתר הכרויות מצליח תלויה במידה רבה ביכולת של המשתמשים להפיק את המיטב ממאגר החברים הרשומים, ולהיות מסוגלים לחפש ולקבל תוצאות בהתאם לקריטריונים וסינונים שונים. לשם כך יש לבנות מערכת חיפוש חכמה ומתקדמת המאפשרת לגולשים לבצע חיפוש באתר על פי חתכים שונים ולספק תוצאות אמינות בהתאם. אם תוצאות החיפוש לא יתאימו לקריטריונים שהמשתמש הגדיר הרי שהאתר לא רלוונטי עבורו. האתר ייתפס כלא מספיק רציני ויחווה נטישת משתמשים.

מערכת תקשורת - הכלי השלישי ואולי החשוב ביותר בעת בניית אתר הכרויות הוא מערכת התקשורת בין המשתמשים. כיום מקובל לאפשר לגולשים לתקשר באמצעות צ'אט, מערכת הודעות פנימיות או שליחת קריצות. חשוב שמערכות אלו יהיו מהירות ואמינות, כך שיספקו לגולשים חוויית תקשורת רציפה ומהנה זה עם זה ועם מספר גולשים במקביל. מכשולים במערכת התקשורת יפגמו במהימנות האתר ויפגעו במטרה שלשמה הוא נועד. כמובן שאלו רק המערכות הבסיסיות הנדרשות. ישנם אלמנטים נוספים אשר אמורים לשרת את המשתמשים כגון: ניהול ועדכון פרופיל, העלאת תמונות, אפשרות לחסימת משתמשים או הוספה למועדפים, פורומים, בלוגים ועוד. מהצד הניהולי יש צורך במערכת התומכת בניהול מאגר המשתמשים, הפקת דו"חות, גביית דמי מנוי, ניהול תכנים, שליחת הודעות ועוד. ניהול אתר הכרויות זה עסק משתלם, וזו הסיבה לפריחה במספר ובסוגים השונים של אתרי ההכרויות בשוק. כדי לבנות אתר הכרויות טוב, ייחודי, אשר גם יצליח להתמודד עם התחרות הגדולה בשוק כדאי לפנות לחברה המתמחה בבניית אתר הכרויות.עיצוב אתרים - בניית אתרים   
עיצוב אתרים - תיק עבודות   
עיצוב אתרים   
בניית אתרים   
פרסום בגוגל   
קידום אתרים   
עיצוב גרפי   
אירוח ואחסון אתרים   
עיצוב אתרים - יצירת קשר   


אנחנו עוסקים בתחום בניית אתרים ובעיצוב אתרים
מזה זמן רב, לנו ניסיון רב בתחום, ומספר
לקוחות גדול הפרוש ברשת, פיתחנו והעלנו
במקצועיות מספר רב של אתרים,
ורכשנו לעצמו מספר רב של לקוחות מרוצים.


בחירת דומיין לאתר

בניית אתרים בהתאמה לקהל היעד

קידום אתרים, מה לא לעשות

פרסום ושיווק באינטרנט

אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

התאמת האתר לדפדפנים המובילים

?רזולוציה, מה זה בכלל

גוון וצבעים

דרושים         
עיצוב אתרים  /  בניית אתרים  /  תיק עבודות  /  בניית אתרים  /  עיצוב אתרים  /  קידום אתרים  /  עיצוב גרפי  /  אירוח ואחסון אתרים  /  שותפים עסקיים  /  יצירת קשר  / 

Copyright © ColorEye - All rights reserved / קידום אתרים, עיצוב אתרים - בניית אתרים Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional