עיצוב אתרים - בניית אתרים

בניית אתרים - חשיבותו של דומיין

עיצוב ובניית אתרים - תיק עבודות


עיצוב אתרים- עיצוב ואפיון האתר, חלוקה נכונה למבנים, גוון
וצבעים, התאמת גודל האתר, ורזולוציה נוחה

בניית אתרים- קידוד של האתר, הלבשת ותכנות מערכת תוכן
גלישת טקסט נכונה, התאמה לדפדפנים מובילים ברשת

קידום אתרים- הכנסת האתר למנועי חיפוש, החלפת קישורים
אופטימזציה באתר, שיווק ופרסום באינטרנט

בניית אתרים - חשיבותו של דומיין

   עיצוב ובניית אתרים


בניית אתרים - חשיבותו של דומיין

בניית אתרים - חשיבותו של דומיין

אחד השלבים הראשונים בתהליך בניית אתרים הוא השלב של רכישת דומיין (שם מתחם) לאתר.
רכישת דומיין משמעותה נתינת שם וכתובת לאתר שלכם. אין אתר בלי שם דומיין כמו שאין עסק שאין לו שם וכתובת מדויקים. שם דומיין הוא בעל חשיבות רבה משום שהוא מייצג את העסק הממשי שלכם, שם דומיין של אתר עסקי שיש לו יעדים עסקיים רצוי שיהיה דומה לשם האמיתי של העסק שלכם.

בחירת שם דומיין - הדגשים חשובים

כל תהליך של בניית אתרים מתחיל בבחירת שם דומיין ורכישת דומיין. לכן אם אתם חושבים על בניית אתר ורוצים להתחיל את התהליך ברגל ימין, יש לשים לב לכמה שיקולים חשובים ולהתייחס אליהם בעת רכישת דומיין:

שם דומיין ישראלי או בינלאומי – בהתאם לקהל היעד של האתר
אתר שפונה לקהל יעד ישראלי בלבד יכול להסתפק בשם דומיין עם סיומת IL, זהו שם דומיין ישראלי. לעומתו אתר שקהל היעד שלו הוא בינלאומי רצוי שיהיה לו שם דומיין בינלאומי עם סיומת COM, כך יוכל לחשוף את עצמו בצורה האופטימאלית בפני הקהלים השונים ברחבי העולם.

שם דומיין רלוונטי לתחום העיסוק של האתר
כל איש בניית אתרים וקידום אתרים מקצועי יודע כי מנועי החיפוש הבוחנים את האתרים השונים ומדרגים אותם בהתאם לכך, מעדיפים תמיד למצוא שם דומיין רלוונטי לתחום העיסוק של האתר. כך גם יאמר לך איש בניית אתרים מנוסה כי קהל הגולשים צריך לראות אתר ששמו נקשר הגיונית לעיסוקו. אתר שעוסק במכוניות רצוי שהמילה מכוניות תופיע בשם בדומיין שלו, כך מנועי החיפוש יתנו לאתר ציון גבוה בכל מה שקשור לאיכות שם הדומיין והרלוונטיות שלו והגולשים יזכרו אותו בקלות ויזהו אותו עם המסר הנכון בקלות.

בחירת שם קליט וזכיר לאתר
מומלץ לבחור שם דומיין קליט וזכיר שהגולשים יוכלו לזכור אותו בקלות, בנוסף לכך רצוי לבחור שם דומיין שיהיה זהה לשם העסק האמיתי. אפשרות אחרת (ושנויה במחלוקת מבחינת השלכותיה על קידום האתר) היא לבחור שם דומיין בשפה העברית, זאת כמובן רק במקרה בו פונים לקהל יעד ישראלי. כך או כך יש לבחור את שם הדומיין בתחילת התהליך של בניית האתר ולרכוש אותו בלא דיחוי על מנת שלא להיקלע למצב בו הדומיין המבוקש אינו פנוי.

יש היום אפשרויות שונות של רכישת דומיין (שם מתחם), חברות בניית אתרים רבות מספקות ללקוחותיהן שירות של יעוץ בבחירת שם דומיין, רכישתו וניהולו. יש גם בעלי אתרים שמעדיפים לרכוש שם דומיין באופן עצמאי מאחת מחברות האינטרנט בעוסקות במכירת שמות דומיין מבלי להיזדקק לשירותי חברת בניית אתרים זו או אחרת. אז אם החלטתם שגם לעסק שלכם מגיע אתר אינטרנט, רצוי שתפנו לחברת בניית אתרים שתספק לכם שירות מקצועי ואמין של בניית האתר ותייעץ לכם גם בסוגיה של בחירת שם דומיין שייצג את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר.עיצוב אתרים - בניית אתרים   
עיצוב אתרים - תיק עבודות   
עיצוב אתרים   
בניית אתרים   
פרסום בגוגל   
קידום אתרים   
עיצוב גרפי   
אירוח ואחסון אתרים   
עיצוב אתרים - יצירת קשר   


אנחנו עוסקים בתחום בניית אתרים ובעיצוב אתרים
מזה זמן רב, לנו ניסיון רב בתחום, ומספר
לקוחות גדול הפרוש ברשת, פיתחנו והעלנו
במקצועיות מספר רב של אתרים,
ורכשנו לעצמו מספר רב של לקוחות מרוצים.


בחירת דומיין לאתר

משיכת גולשים רלוונטיים לאתר

קידום אתרים, מה לא לעשות

פרסום ושיווק באינטרנט

אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

התאמת האתר לדפדפנים המובילים

?רזולוציה, מה זה בכלל

גוון וצבעים

דרושים         
עיצוב אתרים  /  בניית אתרים  /  תיק עבודות  /  בניית אתרים  /  עיצוב אתרים  /  קידום אתרים  /  עיצוב גרפי  /  אירוח ואחסון אתרים  /  שותפים עסקיים  /  יצירת קשר  / 

Copyright © ColorEye - All rights reserved / עיצוב אתרים - בניית אתרים | בניית אתרים Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional