עיצוב אתרים - בניית אתרים

קידום אתרים, מה לא לעשות

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט מתקדמים
עיצוב ובניית אתרים - תיק עבודות


עיצוב אתרים- עיצוב ואפיון האתר, חלוקה נכונה למבנים, גוון
וצבעים, התאמת גודל האתר, ורזולוציה נוחה

בניית אתרים- קידוד של האתר, הלבשת ותכנות מערכת תוכן
גלישת טקסט נכונה, התאמה לדפדפנים מובילים ברשת

קידום אתרים- הכנסת האתר למנועי חיפוש, החלפת קישורים
אופטימזציה באתר, שיווק ופרסום באינטרנט

קידום אתרים, מה לא לעשות

   עיצוב ובניית אתרים


קידום אתרים, מה לא לעשות

     קידום אתרים, מה לא לעשות

אם החלטתם לקדם את אתרכם לבד, כדי שתלמדו מספר דברים וטיפים חשובים בנושא זה, כדי שלא תגרמו לזריקת האתר שלכם ממנועי החיפוש ושאר הדברים הלא רצויים, יש המון חוקים והסברים בנושא זה. דבר ראשון בקידום אתרים הוא מילת חיפוש וקידום נכונה, יש מצב שתבחרו מילת חיפוש תקדמו אותה היטב במנועי החיפוש, תוצאת האתר שלכם תהיה ראשונה ברוב המנועים, אבל מה?

זוהי מילה שגולשים ברשת אינם מחפשים, ולכן אפשר להגיד שעבדתם לחינם, לכן כדי לבחור מילת חיפוש שגולשים אכן מחפשים, ואפשר לשים לב לזה במילים חזקות שעליהם יש תחרות רצינית במנועי החיפוש – מה שאומר שהעבודה תהיה קשה יותר (אבל עבודה משתלמת).

הרבה אתרים מחביאים טקסט מוסתר באתר כדי שמנועי החיפוש ימצאו את הטקסט הזה, ובעצם יוביל את הגולשים לאתר שלכם, זוהי טעות חמורה, אם העובדים שמאחורי מנועי החיפוש מגלים את זה, רוב הסיכויים שלא תופיעו יותר במנועים האלה, לכן כדי להיזהר עם נושא זה.

עוד דבר שגוי בקידום אתרים, הוא רישום להמון אינדקסים ומנועים שפרוסים ברשת באמצעות תוכנה, יש אומרים שהכי טוב זה לעשות זאת ידנית ולבחור את המנועים והאינדקסים האיכותיים שיש. שימו לב שבאתר שלכם לא נמצא תוכן משוכפל בכמה וכמה דפים, או תוכן שהועתק מאתרים אחרים, מנועי החיפוש כיום חכמים ויודעים להבדיל בין טקסטים משוכפלים או מועתקים, בדרך כלל זה פוגע בקידום האתר שלכם.

לסיכום, בחרו מילת מפתח נכונה, קדמו אותה, ושימו לב שבאתר שלכם לא נמצא תוכן משוכפל למטרת קידום האתר, והכי חשוב תבצעו החלפת קישורים נכונה, עם אתרים המאונדקסים במנועי החיפוש הגדולים ברשת, ותיציבו את הקישור שלכם באתרים שונים עם מילת הקידום, בהצלחה!מאמרים נוספים

רזולוציה, מה זה בכלל -
זהו כושר ההפרדה וכושר ההבחנה, (מתקשר להמון נושאים בתחום כגון: צילום, גרפיקה, צג ומסכים ועוד..) בדרך כלל נמדד בעזרת אינצ', ופיקסלים.... (קרא עוד)

משיכת גולשים רלוונטיים לאתר -
מחקרים מראים שהזמן הבסיסי של גולש באתר האינטרנט הוא 5 שניות, אם הגולש נשאר מעבר לזה באתר שלך, כנראה שמשכת אותו להמשיך לקרוא את המידע והתוכן באתר, ולהמשיך לגלוש לו בהנאה... (קרא עוד)עיצוב אתרים - בניית אתרים   
עיצוב אתרים - תיק עבודות   
עיצוב אתרים   
בניית אתרים   
פרסום בגוגל   
קידום אתרים   
עיצוב גרפי   
אירוח ואחסון אתרים   
עיצוב אתרים - יצירת קשר   


אנחנו עוסקים בתחום בניית אתרים ובעיצוב אתרים
מזה זמן רב, לנו ניסיון רב בתחום, ומספר
לקוחות גדול הפרוש ברשת, פיתחנו והעלנו
במקצועיות מספר רב של אתרים,
ורכשנו לעצמו מספר רב של לקוחות מרוצים.


בחירת דומיין לאתר

בניית אתרים בהתאמה לקהל היעד

קידום אתרים, מה לא לעשות

פרסום ושיווק באינטרנט

אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

התאמת האתר לדפדפנים המובילים

?רזולוציה, מה זה בכלל

גוון וצבעים

דרושים         
עיצוב אתרים  /  בניית אתרים  /  תיק עבודות  /  בניית אתרים  /  עיצוב אתרים  /  קידום אתרים  /  עיצוב גרפי  /  אירוח ואחסון אתרים  /  שותפים עסקיים  /  יצירת קשר

Copyright © ColorEye - All rights reserved / עיצוב אתרים - בניית אתרים Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional