עיצוב אתרים - בניית אתרים

עיצוב גרפי

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט מתקדמים
עיצוב ובניית אתרים - תיק עבודות


עיצוב אתרים- עיצוב ואפיון האתר, חלוקה נכונה למבנים, גוון
וצבעים, התאמת גודל האתר, ורזולוציה נוחה

בניית אתרים- קידוד של האתר, הלבשת ותכנות מערכת תוכן
גלישת טקסט נכונה, התאמה לדפדפנים מובילים ברשת

קידום אתרים- הכנסת האתר למנועי חיפוש, החלפת קישורים
אופטימזציה באתר, שיווק ופרסום באינטרנט

עיצוב גרפי

   עיצוב ובניית אתרים


עיצוב גרפי

     עיצוב גרפי

עיצוב גרפי עוסק בשילוב של טקסט ותמונה הכולל אפקטים מסוימים כמו: צורות וצבעים לשם העברת מסר מסוים. תחום העיצוב הגרפי בא לידי ביטוי ב: עיצוב והנפשה של באנרים, עיצוב פלאיירים ועלונים, לוגואים, עיצוב ממשקי ניהול שונים, עיצוב שלטים, עריכה גראפית של מסמכים, ועוד...

מרכיבי עיצוב גרפי הינם בדרך כלל גופנים בגודל וצבע, תמונות המתאימות למסר שנרצה להעביר, צבעים הקשורים לנושא, סידור נכון של הטקסט התמונות והצבע, מבנה נוח וידידותי לעין. עיצוב גרפי רובו משתמש בקטגוריית הדפוס, לאחר עיצוב הפלאייר, עלון, שלט, מתבצעת העברת הנתונים לבית דפוס לשם הדפסת המוצר.

בעל עסק הרוצה להתפרסם ולהצליח משתמש בכמה וכמה אמצעי פרסום כדי לשווק את עצמו בעזרת עיצוב גרפי, לדוגמא: פרסום מודעות בעיתונים, עיצוב וחילוק פלאיירים, עיצוב ומיקום באנרים, פרסומים באתרים מצליחים, שילוט באזורים מסויימים, עיצוב אתר תדמית.

ההתמחות שלנו הינה בעיצוב גרפי, בכל הקשור למה שנאמר לעיל. אנו נדאג לעצב ולהציג את המידע עבורכם בצורה היעילה והמרשימה ביותר. אל תישארו מאחור, עיצוב גרפי מקצועי יציג לראווה את העסק שלכם, בואו והצטרפו ללקוחתינו המרוצים. בכל שאלה/הערה/הזמנה נשמח להעניק לכם את התשובות הנכונות, והשירות המלא.

העיצוב הגרפי נוגע בהרבה אפשרויות פרסום לבעל עסק, לדוגמה: כרטיסי ביקור שיעוצבו בהשראת העסק, תמונות מן העסק, וצבעי העסק שיכלול גם את הלוגו. פלאיירים שיעוצבו במקביל לכרטיסי הביקור, עיצוב של מסמך לכל, שיכלול למעלה את הלוגו פרטי המקום ופרטים ליצירת קשר, ואילו למטה סגירה של המסמך, עיצוב אתרים של באנרים והנפשת אלמנטים הקשורים לעסק, עיצוב של אתר אינטרנט שיעבוד על אותם ערכים שהזכרנו.

יש לציין שכל העבודה הגרפית לפרסום תהיה מקבילה אחת לשנייה, כדי ליצור מגוון של אפשרויות פרסום שתהיינה דומות אחת לשנייה, ותעבוד על אותם צבעים טקסט וגדלי טקסט, תמונות, ולוגו העסק, ובעצם ניצור עבודה גרפית המותאמת ודומה בכל אפשרות פרסום של בעל העסק.

דוגמאות לעיצוב גרפי תוכלו למצוא בתיק העבודות שלנו בתוך האתרים שעשינו, כגון לוגואים, באנרים ועוד...
שאר העבודות שלנו יעלו במרוכז בתיק עבודות נוסף לאחר שנאסוף את כל החומר הדרוש כדי להכין תיק זה, מלבד זה עשינו מספר עבודות דפוס, וכמובן הרבה באנרים שרצים היום ברשת.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר לפרטים נוספים, ולקבלת דוגמאות עיצוב גרפי שביצענו, אנחנו זמינים תמיד דרך הדואר האלקטרוני, ובטלפון ברוב שעות היום. אם אתם זקוקים לעבודות דפוס או עבודות עיצוב גרפי זה המקום, בהצלחה בשיווק ובפרסום העסק.עיצוב אתרים - בניית אתרים   
עיצוב אתרים - תיק עבודות   
עיצוב אתרים   
בניית אתרים   
פרסום בגוגל   
קידום אתרים   
עיצוב גרפי   
אירוח ואחסון אתרים   
עיצוב אתרים - יצירת קשר   


אנחנו עוסקים בתחום בניית אתרים ובעיצוב אתרים
מזה זמן רב, לנו ניסיון רב בתחום, ומספר
לקוחות גדול הפרוש ברשת, פיתחנו והעלנו
במקצועיות מספר רב של אתרים,
ורכשנו לעצמו מספר רב של לקוחות מרוצים.


בחירת דומיין לאתר

בניית אתרים בהתאמה לקהל היעד

קידום אתרים, מה לא לעשות

פרסום ושיווק באינטרנט

אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

התאמת האתר לדפדפנים המובילים

?רזולוציה, מה זה בכלל

גוון וצבעים

דרושים         
עיצוב אתרים  /  בניית אתרים  /  תיק עבודות  /  בניית אתרים  /  עיצוב אתרים  /  קידום אתרים  /  עיצוב גרפי  /  אירוח ואחסון אתרים  /  שותפים עסקיים  /  יצירת קשר  / 

Copyright © ColorEye - All rights reserved / עיצוב אתרים - בניית אתרים Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional