עיצוב אתרים - בניית אתרים
עיצוב ובניית אתרים - תיק עבודות


עיצוב אתרים- עיצוב ואפיון האתר, חלוקה נכונה למבנים, גוון
וצבעים, התאמת גודל האתר, ורזולוציה נוחה

בניית אתרים- קידוד של האתר, הלבשת ותכנות מערכת תוכן
גלישת טקסט נכונה, התאמה לדפדפנים מובילים ברשת

קידום אתרים- הכנסת האתר למנועי חיפוש, החלפת קישורים
אופטימזציה באתר, שיווק ופרסום באינטרנט

קידום אתרים

   עיצוב ובניית אתרים


איך עיצוב אתרים תורם לשיווק

     קידום אתרים

איך עיצוב אתרים תורם לשיווק?
אמנם בכל הקשור לאינטרנט ולקידום אתרים נהוג להאמין ש"התוכן הוא המלך", ואמנם אכן תוכן בעל ערך אמיתי לגולשים ימשוך לאתר שלכם לקוחות פוטנציאליים רבים וקרוב לוודאי שגם יקנה לאתר נקודות זכות רבות בגוגל שיקדמו אותו בדירוגים הרלוונטיים - אבל גם לעיצוב של האתר תפקיד חשוב במשיכת הגולשים, בהשארתם באתר ובהנעתם לביצוע הפעולות הרצויות מבחינתכם, כך שכדאי מאוד לתת את הדעת לא רק על ה"מה" יופיע באתר אלא גם על ה"איך".

התאמה לתוכן ולערכים החשובים לנו
הנדבך הראשון ביצירת עיצוב מנצח לאתר אינטרנט הוא התאמת המראה לתוכן. אתר של רופא, למשל, חייב להקרין רצינות כדי שהגולשים לא רק יתרשמו מהתוכן כי אם יגיעו לאותו רופא הם יהיו בידיים טובות, אלא גם ירגישו - על סמך הפונטים, הצבעים, התמונות, המיקום של כל מרכיב בכל דף וכו' - כי מדובר באיש מקצוע מיומן, מנוסה ובעל יושרה. לעומת זאת אתר שעוסק בעיצוב הבית יעוצב באופן טבעי אחרת לגמרי - עם דגש על צבעוניות, יצירתיות, שילובים יוצאי דופן וגם הרבה תמונות יחסית שמציגות עיצובי בתים משכנעים.

הנעה לפעולה - לא תאמינו מה צבע יכול לעשות
כל בעל אתר משקיע לא מעט משאבים על-מנת למשוך אליו גולשים, ובפרט את אלה הנמנים על קהל היעד של העסק/ארגון שעומד מאחורי האתר - אבל זהו כמובן רק השלב הראשון שהרי הגדלת נפח התעבורה לדף אינטרנט אינו מטרה בפני עצמה אלא רק אמצעי בדרך למטרה האמיתית, שיכולה להיות השארת פרטים של הגולש כך שניתן יהיה ליצור איתו קשר בהמשך ולהפוך אותו ללקוח, רכישת מוצר או הזמנת שירות וכו'. במקרים אחרים תיתכן גם מטרה צנועה יותר, במקביל למטרות הנ"ל, והיא לדרבן את הגולש לשתף תוכן כזה או אחר ברשתות החברתיות השונות (ובכך לתרום לקידום האתר ולעזור לו להיחשף לעוד ועוד עיניים).

אחד המרכיבים החשובים בהנעה לכל אחת מהפעולות הנ"ל הוא הצבע של הכפתורים המאפשרים לגולשים לבצע כל אחת מהפעולות הנ"ל, ובפרט הרכישה או השארת הפרטים. כדאי לדעת כי הגוונים השונים של הכתום והצהוב נמצאו במחקרים רבים כאפקטיביים במיוחד, ועוד יש לתת את הדעת לגבי מיקום הכפתורים ובפרט הבלטתם ביחס לשאר התכנים באותו עמוד כדי שהגולשים המעוניינים לבצע פעולה מסוימת לא יצטרכו לחפש את הכפתור (בכלל כדאי לזכור כי לגולשים בימינו, רובם ככולם, יש פתיל קצר למדי).

תפסת מרובה לא תפסת
כלל חשוב נוסף בהקשר של עיצוב אתרים הוא "תפסת מרובה לא תפסת". דפי אינטרנט עמוסים יתר על המידה, בין אם בתמונות ובין אם במלל (או כמובן בשילוב של שני מרכיבים אלה), עלולים להרתיע את הגולשים (שכאמור מצוידים בפתיל קצר) ולגרום להם לצאת מהאתר עוד בטרם קראו ולו משפט שלם אחד - דבר שהוא הרסני לא רק מבחינת מאמצי השיווק אלא גם מבחינת הדירוג בגוגל. בהתאם מומלץ לכלול ברוב דפי האתר כמות סבירה של טקסטים ותמונות ולא להפריז (כלל שיעזור לכם גם להיות מדויקים יותר מבחינת העברת המסרים והתכנים לגולשים), לא להרבות בפונטים (ריבוי פונטים שונים יוצר עומס יתר ויזואלי ומרתיע את הגולשים), לא להרבות בצבעים (2-3 צבעים דומיננטיים בדף ובוודאי שלא יותר משניים או שלושה גוונים לטקסטים בכל עמוד) וגם מבחינת גודל הפונט בהחלט ניתן להסתפק מ-2-3 גדלים (אחד לכותרת הראשית, אחד לכותרות המשנה ועוד אחד לטקסט עצמו).

עשוי לעניין אתכם גם מאמר בנושא עיצוב גרפי כהשפעה על הגולשעיצוב אתרים - בניית אתרים   
עיצוב אתרים - תיק עבודות   
עיצוב אתרים   
בניית אתרים   
פרסום בגוגל   
קידום אתרים   
עיצוב גרפי   
אירוח ואחסון אתרים   
עיצוב אתרים - יצירת קשר   


אנחנו עוסקים בתחום בניית אתרים ובעיצוב אתרים
מזה זמן רב, לנו ניסיון רב בתחום, ומספר
לקוחות גדול הפרוש ברשת, פיתחנו והעלנו
במקצועיות מספר רב של אתרים,
ורכשנו לעצמו מספר רב של לקוחות מרוצים.


בחירת דומיין לאתר

בניית אתרים בהתאמה לקהל היעד

קידום אתרים, מה לא לעשות

פרסום ושיווק באינטרנט

אפיון ובנייה נכונה של אתר האינטרנט

התאמת האתר לדפדפנים המובילים

?רזולוציה, מה זה בכלל

גוון וצבעים

דרושים         
עיצוב אתרים  /  בניית אתרים  /  תיק עבודות  /  בניית אתרים  /  עיצוב אתרים  /  קידום אתרים  /  עיצוב גרפי  /  אירוח ואחסון אתרים  /  שותפים עסקיים  /  יצירת קשר  / 

Copyright © ColorEye - All rights reserved / קידום אתרים, עיצוב אתרים - בניית אתרים Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional